Víkendový pobyt JARO V PLNÉ SÍLE HORNOLIDEČSKO (20.-22.4.2022)

aneb Jak restartovat tělo i duši


zkušební pobyty 2021 ?

podzim ... Velké Karlovice - hřeben slovenských Javorníků

zima ... Beskydy (běžky)


2022

léto - Jeseníky


Dlouhá zima se dokáže na psychickém, ale i fyzickém stavu člověka pořádně podepsat. Pokud i vy cítíte, že Vám dochází síly, pak je nejvyšší čas na pořádný restart. Co do něj zahrnout, abyste si užili jaro v plné síle

1. Dopřejte si světlo a čerstvý vzduch

Pokud tomu počasí dovolí, nebojme se ani v zimě vyrazit si na výlet nebo se věnujme našemu oblíbeném zimní sportu. Endorfiny nám dobije také vydatná procházka nebo ranní běh.

Pohyb nám nepomůže jen na cestě za vysněnou postavou, ale je to nejlepší lék na smutek, černé myšlenky a výborně se u něho odreagujeme. Cílem sportovní aktivity nemusí být podávání výkonů, nejlepších časů nebo uběhnutých kilometrů, ale cítit se dobře a spokojeně. Najděte si to, co vás opravdu baví, a cvičte a choďte si pro radost z pohybu samotného.

2. Naplánujte si víkendový pobyt v přírodě

Mně osobně rozhodně nejvíc nakopne aspoň dvoudenní pobyt v přírodě - trochu cvičení, masáže, dobré jídlo, kvalitní odpočinek a dostatek spánku. Pak taky ranní běh, procházky v přírodě, jarní byliny. V klidu, v lese, bez jakýchkoli okolních rušivých elementů moderní techniky, se stejně naladěnými kamarádkami.

3. Udělejte si radost

Pokud se o Vás pokoušejí zimní chmury, nestyďte se udělat si radost něčím novým. Může se jednat o nové šaty, sportovní oblečení, které vám dodá motivaci. Dopřejte si víkendový pobyt, kde se necháte rozmazlovat a naberete sílu a energii do dalších dnů.