Rádi byste se přidali?

Využijte prosím uvedený vstupní formulář. 

Zde je k dispozici telefon: 732 835 480. Ne vždy ho ale zvedám, někdy chci být prostě jen tak sama. Také pokud provázím skupinu lidí, věnuji se jim, ne telefonu.

V případě rychlého kontaktu napište SMS, ale nezaručím, že se spojíme. Ne vždy je totiž na kopcích signál.


Pro mě osobně je chůze v přírodě tím nejpřirozenějším způsobem, jak být v kontaktu se sebou, se svojí duší. Chůze mi pomáhá ke zklidnění, k vyrovnání se s problémy každodenního života. K zastavení, ztišení, vnímání krásy, která tady je pro nás pro všechny. A odtud už vedou dvířka k novým nápadům, myšlenkám, které ke mně po určité době, kdy ustoupí do pozadí běžné starosti, začnou volně plynout.

Kouzlo něčeho tak samozřejmého, jako je chůze, začíná v posledních letech objevovat mnoho lidí. Mnozí z nich jsou už unaveni z hektického života, ke kterému se odsoudili, i z množství zážitků, které zažili, aniž by jim přinesly to, co od nich očekávali. Nebo po nich prostě netouží. Většina z nás během života pocítí potřebu více se zabývat i sami sebou a právě to nás vede na cestu - nejen obrazně, ale i skutečně.

Vydejte se i Vy na tuto cestu!


A co mi ještě vycházky do přírody nabízí? Mám ráda, když se v přírodě jen tak toulám, neboť potom se začnu dívat trošku jiným úhlem pohledu, fotografickým. Ráda krásy přírody přenáším na fotografie a dále do obrazů ...