O mně

Vyrůstala jsem V BESKYDECH odkud pramení má láska k přírodě a pohybu na čerstvém vzduchu. Už od mala jsem nejraději trávila volný čas v přírodě a na kopcích. V 10 letech mě učaroval běh na lyžích a tomu se věnuji dodnes. Aktivita Nordic Walking mě oslovila v době, kdy jsem měla malé děti a často mě bolela záda. Dlouhá léta jsem se pak potýkala se špatným držením těla a hole Nordic Walking mi byly velkým pomocníkem. V roce 2020 jsem absolvovala základní kurz Nordic Walking, který mi pomohl nejen s úpravou techniky chůze, ale také postupně s nápravou zad a zpevněním těla. Vzbudil ve mně velký zájem o komplexní přístup k pohybu a jeho koordinaci. A právě pravidelný pohyb mě nasměroval cestou k zájmu o celkový ŽIVOTNÍ STYL.

V roce 2021 jsem absolvovala Profesní rekvalifikaci Instruktor kondiční chůze.

Svůj pracovní den trávím obvykle v kanceláři a u počítače. Po příchodu domů na mne čekají, stejně jako na většinu z nás, další, rodinné povinnosti. Vyhradit si pravidelně čas jen pro sebe, ve kterém bych se mohla věnovat nějakému sportu, se mi dlouhou dobu nedařilo.

Postupně jsem si začala čím dál více uvědomovat, že sedavé zaměstnání a pasivní způsob života se velmi negativně podepisují na mé celkové vitalitě. Došlo mi, že pokud něco u sebe nezměním, mohou se velmi brzy dostavit i první zdravotní komplikace.

Mým cílem je nejen pomáhat, ale i přinášet našim klientům nezapomenutelné zážitky, radost z pohybu a dobrý pocit plynoucí z toho, co pro sebe dělají.

motto : "Důležité je najít něco, co rádi děláte, dělat to co nejlépe a vytrvat."


Hana Majerová

člen Českomoravské federace Nordic Walking


PROFESNÍ REKVALIFIKACE

Instruktor kondiční chůze (kód 74-014-H)  1/2020-9/2021

KURZY 

Spirální stabilizace 1A, 1B  (6/2021)

První pomoc od A do Z  (6/2021)

Jak si sestavit vyvážený jídelníček bez extrému  (5/2021)